Μολις χθες εμαθα τυχαια για την συγκεκριμενη εγκυκλιο
"Λίστα Μη Αναστρέψιμων Παθήσεων". Συμφωνα με αυτη, οσοι περασαμε επιτροπη μετα τις 18/11/13 και πηραμε 67% και ανω και η παθηση μας βρισκεται στην λιστα των μη αναστρεψιμων θα επρεπε να μας δωθει επ'αοριστου και αν δοθηκε για πχ 5 εως 10 ετη με μια αιτηση στο ΚΕΠΑ μπορει να αλλαξει σε αοριστου! Εγω ειχα αποφαση 67% απο 4/14 μεχρι 11/18 δηλαδη δεν μου εδωσαν επ'αοριστου παρανομως! Δυστυχως το εμαθα τωρα.Θα προσπαθήσω να διεκδικησω το επ'αοριστου με την αιτηση.
- Ειχατε ακουσει για την συγκεκριμενη εγκυκλιο;
- Μπορει να ισχυσει και τωρα;
Πρόσφατα σχόλια