Μόλις χθες έμαθα για τη συγκεκριμένη εγκύκλιο
Καλησπερα! Μολις χθες εμαθα τυχαια για την συγκεκριμενη εγκυκλιο "Λίστα Μη Αναστρέψιμων Παθήσεων". Συμφωνα με αυτη, οσοι περασαμε επιτροπη μετα τις 18/11/13 και πηραμε 67% και ανω και η παθηση μας βρισκεται στην λιστα των μη αναστρεψιμων θα επρεπε να μας δωθει επ'αοριστου και αν δοθηκε για πχ 5 εως 10 ετη με μια αιτηση στο ΚΕΠΑ μπορει να αλλαξει σε αοριστου! Εγω ειχα αποφαση 67% απο 4/14 μεχρι 11/18 δηλαδη δεν μου εδωσαν επ'αοριστου παρανομως! Δυστυχως το εμαθα τωρα.Θα προσπαθήσω να διεκδικησω το επ'αοριστου με την αιτηση. Ειχατε ακουσει για την συγκεκριμενη εγκυκλιο? Μπορει να ισχυσει και τωρα? Ευχαριστω
Πρόσφατα σχόλια