Γεια σας θα ήθελα και εγώ κανω κάποιες ερωτήσεις. Έχω ένα αγοράκι που σε λίγους μήνες θα γίνει 3. Γύρω στα 2,5 αρχίσαμε να πιστεύουμε πως κάτι δεν πάει καλά όποτε πήγαμε και σε αναπτυξιολογο όπου η διάγνωση ήταν ότι παρουσιάζει ποιοτικές αποκλίσεις στην κοινωνική επικοινωνία του και στερεότυπες συμπεριφορές που αναλογούν σε χαρακτηριστικά κλινικού φάσματος αυτισμού. (Η ανταπτυξιολόγος μας είπε οτι επειδή έχει τέλειο βλέμμα και όταν του μιλας σε κοιτάει είναι απο τα παιδια που θα το ξεπεράσουν εντελώς).
Πρόσφατα σχόλια