Ζητείται συνοδός κατασκήνωσης κοριτσιού με αυτισμό στον Άγιο Ανδρέα τον Αύγουστο
Ζητείται συνοδός (κοπέλα) για παιδί στο φάσμα του αυτισμού (κορίτσι, 11 χρόνων) για την κατασκήνωση της ΠΟΣΓΚΑΜΕΑ στον Αγιο Ανδρέα, το χρονικό διάστημα μεταξύ 1—14 Αυγούστου 2017 (9 διανυκτερεύσεις). Οι ακριβείς ημερομηνίες θα μας ανακοινωθούν από την ΠΟΣΓΚΑΜΕΑ τις επόμενες ημέρες. Η συνοδός θα έχει υπό την επίβλεψή της μόνο το εν λόγω παιδί αποκλειστικά.
(*) Η αγγελία διακινήθηκε προς τα διαπιστευμένα μέλη στις 20/07/2017.
Η αγγελία έληξε! Τα στοιχεία επικοινωνίας έχουν αφαιρεθεί.